Küülikute ja tšintšiljade näitus

7. ja 8.detsembril 2012 leiab aset Tartu Messikeskuses Elukvaliteedi messi raames EKAÜ suur iga-aastane küülikute- ja tšintšiljade sügisnäitus.

KUIDAS TULLA

Loomadega näitusele registreerimiseks palume läbi lugeda kutse ning näitusereeglid ja täita registreerimisleht.

Tšintšiljakasvatajatele

 1. Kutse
 2. Osaluskaart
 3. Näituse reeglid

 Küülikukasvatajale

 1. Kutse
 2. Osaluskaart hindamiseks toodud loomadele
 3. Osaluskaart ainult müüki toodud loomadele
 4. Osaluskaartide täitmise info
 5. Participation card
 6. For sale card
 7. Explanation filling out participation cards
 8. Küülikunäituse reeglid

Kuna näitusepuuride kohtade arv on piiratud, siis esimesed registreerijad saavad endale näitusepuurid, teistel tuleb oma puuriga näitusele tulla. Kui teil on endal omad puurid, millega saaks näitusel loomi näidata, siis võimalusel kasutaksime neid teie loomade näitamiseks – andke meile sellest kindlasti teada.   Omad näitusepuurid paluks tuua sarnased fotole, või valmistatud võimalusel etteantud mõõtudega: Pikkus/Laius/Kõrgus  60/40/36 cm. Ka kääbuste ja ainult müügi loomade näitamiseks/hindamiseks palume need puurid endal muretseda.

Kui sul on olemas ühekohaline võrgust transpordipuur, võta meiega kindlasti ühendust ning anna oma puurist teada. Põhimõtteliselt sobivad esialgu kõik ühekohalised puurid, mis on võrgust (vähemalt kolmest küljest vaadeldavad).

Puuri põhi võib olla erinevat värvust kuid võrk palume vaadata kas must, sinine või valge, metallik, et ei muudaks visuaalselt looma karvatooni. Hetkel küülikunäitusele registreerinud küülikutõud, keda on võimalik näitusel nii vaadata kui ka soetada. Nimekirja vabadest puuridest ja näitusele toodavatest küülikutõugudest täiendame jooksvalt vastavalt registreeritud tõugudele ja värvustele.

Puurikohad täidetud! Edasine osalemine ainult enda puuridega.

Suur hele hõbeküülik (black, agouti)
Reksküülik (chinchilla, gepard, sable marten, opal)
Prantsuse päss (chestnut, sallander, frosted pearl, blue, orange, /broken/ tortoise black, black, fawn, tortoise blue, havanna )
Angoora (black, blue, REW, agouti)
Viini sinine
Uus meremaa valge
Hermeliin (sisamese sable, sable marten, REW)
Kalifornia
Flandria

Müügiloomi tuleb ka Lätist ja suure tõenäosusega ka Soomest!

PS! Näitusele tulekuks palume täita ära osaluskaart ning saata see tagasi hiljemalt 3. detsembriks meiliaadressile  yhing[ätt]efba.ee või ühingu postiaadressile Tartumaa, Vana-Kuuste 3-3, 62033. Osalustasu peab olema tasutud hiljemalt 3. detsembriks EKAÜ Ühispanga a/a nr. 10220038811015.

PS! Kõik näitusele toodavad küülikud PEAVAD olema vaktsineeritud nii VIIRUSLIKU HEMORRAAGIA (VHD) kui ka  MÜKSOMATOOSI vastu. Näitusele tulekuks võtta kohalikult veterinaarilt vorm, et loomad on terved ja vaktsineeritud. VHD vaktsineerimine peab olema tehtud vähemalt 10 päeva varem enne näitust! Müksomatoos vähemalt 30 päeva varem enne näitust ja mitte varem kui 6 kuud enne näituse kuupäeva.

http://www.efba.ee/wp-content/themes/inkdrop_single

Login

Lost your password?